darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 199 pln

GRA KARCIANA BATTLE - ANIMO

Wysyłamy w: 1-2 dni
CENA: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

Upsss! Produkt wyprzedany!

dodaj do wishlisty
Producent: OMY

Opis

Poszukujesz ciekawego, a zarazem edukacyjnego zajęcia dla swoich pociech? Gra karciana Battle-Animo została stworzona właśnie dla Ciebie (a konkretniej Twoich dzieci). Cała rozgrywka trwa zaledwie 10 minut, dlatego znalezienie na nią chwili wolnego czasu to żaden problem. 

A na czym polega sama gra? W talii 50 kart do gry znajdziesz 5 rodzajów kart z obrazkami zwierząt o mocach od 1 do 5. Rozgrywka polega na staczaniu bitew między nimi. Zasada jest prosta — wygrywa zwierzę z większą mocą. Oprócz cyferki określającą moc w lewym górnym rogu karty, zwierzęta w zależności od swojej mocy mają również różne wielkości, które im odpowiadają. Dzięki temu rozwiązaniu z ocenieniem sytuacji na polu bitwy poradzą sobie nawet najmłodsi. 


ZASADY GRY

  • 50 kart do gry
  • 5 kart instruktażowych
  • od 2 do 4 graczy
  • od 3 roku życia 

Zasada: Pierwsza gra karciana dla najmłodszych: prosta gra bitewna!

Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy, którym po kolei rozdawane są wszystkie karty z talii. Na początku gry swoją talię kart należy odwrócić obrazkami do dołu. Rozgrywka rozpoczyna się poprzez odwrócenie pierwszej karty ze stosu i położenie jej na środek przez każdego gracza. Gracz, który dał najsilniejszą kartę, zgarnia wszystkie pozostałe. Jeśli dwóch graczy dało karty z taką samą mocą, toczy się między nimi bitwa. Odbywa się ona poprzez położenie na stole dwóch kolejnych kart – pierwszej zakrytej, drugiej odkrytej. Osoba, której ostatnia karta okazała się najmocniejsza, zgarnia całą pulę kart ze stołu. Zwycięża gracz, który zdobędzie wszystkie karty przeciwników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl