darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 199 pln

Rodzinne przygotowania do świąt - jak to zorganizować?

12.jpg

Święta to ten czas w roku, który warto spędzić w rodzinnym gronie. Wyjątkowo ciepła atmosfera i zapach świątecznych potraw zbliżają do siebie ludzi i zachęcają do wspólnej zabawy i odpoczynku. Dobrym pomysłem na wykorzystanie tego okresu jest przygotowanie razem unikalnych dekoracji, a także przedstawienie dziecku najpopularniejszych zwyczajów świątecznych poprzez rodzinną zabawę. Warto skorzystać w tym celu z kolorowanek i kalendarzy dostępnych w kolekcji świątecznej OMY.

Wspólne odliczanie do Gwiazdki

Boże Narodzenie to święto, na które zawsze oczekuje się z niecierpliwością. Właśnie z tego powodu co roku w sklepach można znaleźć wiele wyjątkowych kalendarzy adwentowych. Pozwalają one poczuć świąteczny klimat już na początku grudnia, a także każdego dnia odkrywać drobną niespodziankę, która zbliża do tej najważniejszej, której można spodziewać się 24 grudnia. W sklepie OMY można znaleźć kilka wyjątkowych kalendarzy, które nie tylko zawierają różne upominki, ale również umożliwiają kreatywną zabawę. Jak to jest możliwe?

Jeden z proponowanych kalendarzy adwentowych OMY ma formę zdrapki. Każdego dnia dziecko ma możliwość odkrycia jednego świątecznego obrazka i dostrzeżenia nowych motywów związanych z tym czasem. Wspólne poznawanie poszczególnych miejsc w pracowni Świętego Mikołaja to fantastyczna zabawa zarówno dla dziecka, jak i towarzyszącego mu dorosłego. Inna możliwość to z kolei przygotowywanie kolorowych świątecznych podkładek, które można później wykorzystać jako wigilijną dekorację. To także okazja do stworzenia wyjątkowych podarków świątecznych dla bliskiej rodziny wraz z maluchem.

Świąteczne dekoracje — plakaty i kolorowanki

Kolorowe plakaty świąteczne to wspaniały pomysł na udekorowanie domu przed Bożym Narodzeniem. Zamiast jednak korzystać z gotowych wzorów, warto stworzyć wspólnie z rodziną własne wyjątkowe ozdoby. Umożliwiają to m.in. przepiękne kolorowanki OMY z motywami świątecznymi. Kolorowanie w rodzinnym gronie to świetna zabawa, która rozwija zdolności artystyczne dziecka, a także pozwala mu bliżej poznać najpopularniejsze tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. W sklepie OMY można także znaleźć wyjątkowe książeczki do kolorowania, które świetnie sprawdzą się jako prezent na mikołajki. Zdecydowanie warto wypróbować te sposoby na wspólną zabawę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.