darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 199 pln

Obudź w dziecku piłkarskie emocje poczas Mistrzostw Europy dzięki naszej kolorowance!

2.jpg

Zaskocz swoje dziecko i spraw mu niesamowity prezent - olbrzymią kolorowankę piłkarską inspirowaną piłką nożną! Obudź w nim ducha małego piłkarza i pobudź zainteresowanie sportem, baw się razem z nim i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami. Nasza kolorowanka to zadanie na godziny!

Nauka za pomocą zabawy

Nasza kolorowanka nie tylko gwarantuje masę frajdy, ale i stanowi świetną okazję, by wprowadzić dziecko do świata piłki nożnej. Składa się na nią olbrzymia ilość elementów do pokolorowania, a każdy z nich ma swój odpowiednik w prawdziwym, piłkarskim świecie. Znajdziesz tu między innymi dostępne do pokolorowania:

  • piłkarzy
  • kibiców
  • bramki
  • szatnię
  • dekoracje trybun
  • maskotki meczowe

Otrzymasz więc wiele okazji do rozmowy ze swoją pociechą - na tematy piłkarskie i nie tylko. Co wytłumaczysz najpierw?

Kolorowanka w sam raz na Euro

Aktualnie trwające Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej z pewnością pasjonują tak dorosłych, jak i najmłodszych. Twoje dziecko przeżywa mecze reprezentacji Polski? Imponują mu gwiazdy europejskiej piłki? Może samo marzy o rozpoczęciu w przyszłości piłkarskiej przygody? Spraw, by te marzenia były jeszcze bardziej żywe - dzięki naszej kolorowance rozpalisz jego wyobraźnie i dodasz wiary we własne możliwości. Pozwól swojemu dziecku jeszcze bardziej przeżywać piłkarskie emocje i głębiej cieszyć się każdą minutą piłkarskich mistrzostw starego kontynentu.

Tak dla starszych, jak i dla młodszych

Nasza kolorowanka piłkarska przeznaczona jest dla dzieci w różnym wieku - znakomicie bawił się przy niej będzie tak pięciolatek, jak i dziecko dziesięcioletnie. Dla młodszej pociechy będzie to idealna okazja, by po raz pierwszy poczuć piłkarskie emocje, dla starszego dziecka - szansa na rozpalenie wyobraźni i zachęta do realizacji własnych piłkarskich marzeń.

Świetna zabawa dla całej rodziny

Kolorowanka OMY to nie tylko wspaniała zabawa dla dziecka, ale i cudowna okazja do rodzinnej integracji! Świetnie bawić się przy dekoracji naszej gigantycznej kolorowanki będą się również rodzeństwo, rodzice i dziadkowie pociechy. Młodsi rozwiną swoją kreatywność i dziecięcą radość, starsi obudzą w sobie swoje uśpione, wewnętrzne dziecko. Z naszą kolorowanką cała rodzina może cieszyć się wzajemnie swoją obecnością i spędzać ze sobą niezapomniane chwile.

Aż 100x70 centymetrów!

Tak jest! Wymiary naszej gigantycznej kolorowanki to aż 100x70 centymetrów! Oznacza to, że udekorowanie jej całej zajmie wiele godzin wypełnionych wspólną zabawą i dziecięcą radością. Po wszystkim plakat z kolorowanką, wykonany z najwyższej klasy materiałów zawisnąć może na ścianie - w ten sposób będzie cieszył oko i przypominał o cudownych, wspólnie spędzonych chwilach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.